Marka RAW PALEO otrzymała certyfikat Dobra Marka 2019 w kategorii Odkrycie Roku
Marka RAW PALEO otrzymała certyfikat Dobra Marka 2019 w kategorii Odkrycie Roku

Z ogromną dumą i radością pragniemy poinformować, że sucha karma RAW PALEO ponownie została dostrzeżona i nagrodzona przez branżę zoologiczną.

Po nagrodzie „Top Innowacja” otrzymaliśmy kolejną nagrodę i wyróżnienie „Dobra Marka 2019 *Jakość – Zaufanie – Renoma*” w kategorii Odkrycie Roku 🏆

Czym zasłużyliśmy na nagrodę?

W konkursie bardzo duże znaczenie mają: jakość produktu oraz stopień satysfakcji i zaufania klientów. Decyzja o wprowadzeniu karmy zgodnej z naturą i potrzebami żywieniowymi psa, zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez konsumentów.

Jesteśmy niezwykle dumni, że karma RAW PALEO spełniła oczekiwania najbardziej wymagających i troskliwych opiekunów.

Co jeszcze wyróżniło RAW PALEO na tle konkurencji?

To ponad 10 lat doświadczenia w branży weterynaryjnej. Współpraca z najlepszymi specjalistami badań i rozwoju w Polsce przekłada się na świetne zrozumienie potrzeb żywieniowych psów i kotów.

To już drugie niezwykle ważne wyróżnienie przyznane karmie RAW PALEO w ciągu sześciu miesięcy od wprowadzenia jej na rynek. Bardzo nas to cieszy, ponieważ udowadniamy, że na polskim rynku można konkurować z dużymi korporacjami.

Jesteśmy pewni, że to tylko początek sukcesów karmy RAW PALEO.

W ramach podziękowań stworzyliśmy specjalny kupon rabatowy na karmy RAW PALEO. Wpisując w koszyku kod „DOBRAMARKA” kupisz karmę 10% taniej! 

Wszystkie karmy dostępne są tutaj. 

W imieniu całego zespołu VetExpert dziękuję wszystkim klientom za zaufanie 😊